Ehli.Sunnet.Sisters
Ehli.Sunnet.Sisters
Ehli.Sunnet.Sisters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ehli.Sunnet.Sisters

Хуманитарност, Повикување во вистината, Учење Куран...
 
HomehumanitarnostGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin
********HUMANITARNOST*******POVIKUVANJE VO VISTINATA******UCENJE KUR,AN******HUMANITARNOST******POZIVANJE U ISTINI******UCENJE KUR,AN******

 

 SIHR LUDILA

Go down 
AutorPoruka
Ehli_Sunna_Sister
Admin
Ehli_Sunna_Sister


Број на мислења : 136
Points : 388
Reputation : 2
Join date : 2010-05-24

SIHR LUDILA Empty
KomentarNaslov komentara: SIHR LUDILA   SIHR LUDILA Icon_minitimeSat May 29, 2010 6:27 pm

Sihr ludila
Sihr ludila
Haridz ibnus-Salt prenosi od svoga amidze da je otisao Poslaniku, sallallahu alejhi ve sellem, i primio Islam. Na putu od njega je naisao pored ljudi kod kojih je vidio ludog covjeka okovanog zeljezom. Njegova porodica rece:“Receno nam je da je ovaj vas drug dosao s dobrom pa ima li nesto cime biste ga mogli izlijeciti?” Proucio sam mu Fatihu i ozdravio je. Dali su mi zbog toga stotinu ovaca. Dosao sam Poslaniku, sallallahu alejhi ve sellem, i obavijestio ga sta mi se desilo, pa mi je rekao:

“Da li si rekao nesto drugo osim toga sto si ucio?” Ne, - rekao sam. On rece: “Uzmi ih. Tesko onome ko uzme nesto za neispravnu rukju, ti si uzeo za ispravnu rukju.”

U drugom rivajetu se prenosi: “Ucio mu je Fatihu tri dana, ujutro i navecer. Kad god bi je zavrsio sakupio bi zrak i puhnuo.”[1]

Simptomi sihra ludosti:
- odsutnost duha, smetenost i velika pospanost,

- nejasan smusen govor,

- netremicno gledanje u jedno mjesto,

- nemogucnost ustrajnosti u jednom poslu,

- u nekim momentima na njegovom licu se pokaze da ne zna gdje ide, a ponekad spava na pustim mjestima gdje niko ne zalazi.

Kako nastaje sihr ludosti?

Dzin koji je zaduzen za sihr ulazi u opsihrenu osobu i stacionira se u njegovom mozgu, kako mu je naredio sihirbaz. Zatim vrsi pritisak na centre u mozgu i to narocito one koji imaju funkciju razmisljanja, sjecanja ili ponasanja. U tom momentu na opsihrenoj osobi se pokazuju simptomi koje smo vec ranije naveli. Osoba koj aje opsihrena u vecini slucajeva je svjesna svega sta se desaje sa njenim tijelom, ali nema nikakvu kontrolu. Rijetko se desi da se osoba ne sjeca nicega.
Na vrh Go down
 
SIHR LUDILA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» SIHR NEMARNOSTI
» SIHR RASTAVLJANJA
» SIHR LJUBAVI
» SIHR KRVARENJA
» SIHR BOLESTI

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Ehli.Sunnet.Sisters :: BOSANKI JEZIK :: SIHRI (MAGIJE VRACARA) LJECENJE KURA'NA-
Idi na: